Kijki (8 II 2014)

.

Dnia 8 lutego 2014r. w zimowy piękny słoneczny dzień grupa 11 dzielnych kijkarzy z OSeSKa ruszyła na 8 kilometrowy spacerek.

Początek marszu przy Flisaku na Błoniach Wiślanych upamiętnił wspólną fotografią kol.J. Marszałek, który z powodu kontuzji nie mógł uczestniczyć.

Trasa wiodła wzdłuż Wisły przez Strzemięcin, gdzie na przerwie ekipa kijkarzy podziwiała z Kępy Strzemięcińskiej piękne widoki po drugiej stronie Wisły. Po przerwie i popasie ruszyliśmy ul. Południową, Szosą Toruńską, Jeziorną i Miłej do Rudnika,a tam poszliśmy powiedzieć Dzień Dobry naszym znajomym OSeSKom Zosi i Mieciowi. Ku naszemu zdziwieniu Mietek dołączył do naszej ferajny maszerującej do Ośrodka Delfin. W Delfinie kol.Krzysiek Klucznik miło nas przywitał,w czasie odpoczynku i spożywania kanapek rozgrzewaliśmy się gorącym złocistym napojem z soczkiem, w trakcie naszego popasu i degustacji specjalnego specyfiku z Pini kol.Piotrka dojechał Włodziu i Szymon. I tak oto wzmocnionym specyfikiem ekipa częściowo się rozdzieliła na zmotoryzowaną udającą się na gorący rosół domowy oraz na maszerującą ul. Kossaka do mety czyli Pętli MZKa, za wyjątkiem Mietka wracającego wzdłuż J.Rudnik do Zosi.

Za udział w tej wyprawie dziękuje wszystkim uczestnikom Hawranek.

.

_____Galeria